HEMEN ARAYIN

Hikayemiz...

2004'den bugüne

2004 Yılında Ankara'da bilgisayar satış ve servisi olarak Reflex Bilgisayar adıyla faaliyetlerimize başladık.

Bir çok yazılım firmasının bayiliğini üstlendiğimiz 2008 yılında, web sitesi tasarımı üzerine kurduğumuz ekibimizle web sitesi tasarımı taleplerini karşılarken, kendi ürün ve hizmetlerimizi sattığımız internet sitemizi yayınladık. İnternetin her geçen gün yaygınlaşmasıyla birlikte bir çok web programlama projesine imza attık. 2015 Yılına geldiğimizde faaliyet alanımız tamamen dijitale döndüğünden ismimizi de Lider Medya olarak güncelledik.

web sitesi tasarimi

Az, Çoktur!

“Lider Medya olarak, müşterimizin yakalayacağı başarı ve hedeflerle mutluyuz. Bu nedenle daha çok müşteriye değil, daha çok başarıya odaklanıyoruz.” İşimizi severek yapıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak anlamaya ve bu iletişime büyük önem veriyoruz. Bu sayede her müşterimize sunabileceğimiz hizmetin kapsamını net olarak belirleyebiliyoruz. Faydalı olamayacağımızı gördüğümüz hiçbir işi üstlenmiyoruz ve sebepleri hakkında müşterimizi bilgilendiriyoruz. Bu nedenle Lider Medya'da şaşalı sözler veya boş vaatler duymayacağınıza emin olabilirsiniz!

 Sıradan Web Ajanslarından çok farklı bir ruhumuz olduğunu farkındayız ve bu fark için buradayız. Sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.İletişim Bilgilerimiz

  • Basınevleri Mah. Mürettip Sokak 22/2 06010/ANKARA
  • 0312 326 00 06
  • 0 554 988 07 98
  • info@lidermedya.com

Bizi Takip Edin