Tüm Türkiye'ye En Uygun Fiyat Garantisiyle SANAL TUR Hizmeti Sunuyoruz!
HEMEN ARAYIN

Sanal Tur Nedir?

360 derece icon

Nereyi Görmek İstiyorsanız Oraya Bakın!

Sanal Tur için kısaca tüm alanın tek fotoğraf içine sığdırılması diyebiliriz. 360 derece görüş açısına sahip bu fotoğraflar ardışık olarak sıralanarak kullanıcıya tüm alanı gezme ve tüm detayları inceleme fırsatı vermektedir. Bu da tüm alanın detaylandırılması demektir. İleri düzey profesyonel cihazlar ile oluşturulan Sanal Tur, ziyaretçiye "Yaşayan fotoğraf" deneyimini sunmakla kalmıyor, ekranlar aracılığı ile zahmetsiz bir gezintiye çıkarıyor. Siz de bu dünyanın kapılarını Lider Medya ile aralayabilirsiniz.

Sanal Tur

Mağazanız Gezintiye Açık mı?

Hiç gidilmemiş bir yeri internet aracılığıyla zahmetsizce gezip ürün ve hizmetleri hakkında fikir edinmek varken, risk almayı tercih edenlerin sayısı her geçen gün azalıyor. Artık tatilinizde konaklamayı planladığınız otelinizi henüz otele gitmeden tepeden tırnağa gezme olanağınız var. Bu dünyayı müşterilerinize sunmalısınız.

Sizin de Sanal Turunuz Olsun...
Sanal Tur

Farkınızı Gezdirin!

Çok iyi hizmetler sunan bir mağazanız var, bir oteliniz, bir oto servisiniz ya da bir kafeniz var. Hiç fark etmez. Müşterilerinize işletmenizin ayrıcalıklarını 7 gün 24 saat Sanal Tur ayrıcalığını yaşatmak hiç de zor değil.

Sanal Tur Talep...
Sauna Sanal Tur

Yaşayan Alanlar Bizim İşimiz

Farkınızı göstermenin ve ziyaretçilerinize bu deneyimi sunmanın vakti geldi. Lider Medya'nın en ekonomik fiyatları ile dijital gezintinizi hemen başlatalım.%100 İyi Fiyat Garantisi

Lider Medya'nın çalışmasını yapacağı Sanal Tur uygulamaları, sizlere en ekonomik fiyatlarla sunulacaktır.          

Siz Yorulmayın

Sanal Tur ile ilgili bir çok sorunuz var ve yüz yüze görüşmek istiyorsunuz. Elbette... BURADAN bize ulaşın, ne zaman isterseniz sizi ziyaret edelim.

Daima Hazırız

İşletmenize Sanal Tur çalışması yapılmasını istiyorsanız bir telefonunuz yeterli.